Publicēts 13. jūnijā, 2013. Autors: ARTme.
Šī celtne spēj izmainīt apkārtējo ainavu ar savu specifisko, izliekto fasādi. Atrodas Apvienotajos arābu emirātos Abudabī pilsētā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. jūnijā, 2013. Autors: ARTme.
Šīs mājas īpašnieks var baudīt savu auto arī uz to lūkojoties caur pārskatāmo mājas interjeru, jo viss veidots tā, lai auto garāžā varētu redzēt no dažādiem punktiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. maijā, 2013. Autors: ARTme.
Playboy dibinātājs Hjū Hefners nopircis savai 27. gadus vecajai sievai māju par 5 miljoniem ar četrām guļamistabām, piecām vannasistabām, kinoteātri, izklaides telpu, spa un baseinu. Māja atrodas Holivudā, kur paveras skats no terases uz Losandželosu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. maijā, 2013. Autors: ARTme.
Interesants galda futbola dizains modernā interjerā. Minimālisma stilā ieturētā spēle daļēji veidota no nerūsējošā tērauda. Tas ir vienkāršs un stilīgs elements, kas var atrasties jebkurā dizainā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. maijā, 2013. Autors: ARTme.
Ēkas renovācija izmaksājusi 11 miljonus eiro, jo tā ir sena ēka un atrodas vēsturiskajā centrā. Izbūvēti 18 premium klases dzīvokļi, kas jau ir pārdoti rekonstrukcijas laikā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. maijā, 2013. Autors: ARTme.
Džons Perrijs sācis darbu pie planšetes, kas darbosies no saules baterijām un būs ūdens izturīga. Ierīce ir triecienizturīga ar īpašām opcijām un garo, īso FM viļņu uztvērējiem. To paredzēts izmantot civilizācijas neskartās vietās.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. maijā, 2013. Autors: ARTme.
Jauna vieta kur atpusties ceļotājiem lidostas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 30. aprīlī, 2013. Autors: ARTme.
Kāds Šveices uzņēmums, kas ražo koka jahtas pievērsies vannasistabu iekārtojumam. Rezultātā, radot izturīgas vannas un izlietnes, kuras kalpos 40-60 gadus. Izstrādātas no augstvērtīga koka, vannas sver no 60 - 80 kilogramiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. aprīlī, 2013. Autors: ARTme.
Ja gadījumā uznāk miegs darba laikā un ir iespēja pagulēt pusdienslaiku vai palikt pa nakti, tad ir rasts kāds dizaina risinājums.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. aprīlī, 2013. Autors: ARTme.
Foursquare ofiss atrodas Ņujorkā, kas iekārtots 2012. gadā. Interjers ir visai neuzkrītošs salīdzinoši ar citu lielu uzņēmumu galvenajiem ofisiem. Vairāk veidots ekoloģiskā stilā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. aprīlī, 2013. Autors: ARTme.
Londonā, kādās pamestās labierīcībās pēc restaurācijas tikusi izveidota kafejnīca. Dizains saglabāts esošais, tikai pisuāri pārveidoti par leti, kur var mierīgi iemalkot rīta kafiju vai ko citu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. martā, 2013. Autors: ARTme.
Nīderlandē tapusi jauna ekskluzīva viesnīca cietuma telpās no kurām palicis vien izkātojums, kas varētu par to liecināt. Jo, tā ir pārkāk labiekārtota, lai justos kā cietumā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. februārī, 2013. Autors: ARTme.
Izrādās Stokholmas metro ir tik ļoti īpašs, ka tajā ir mākslas galerija, kas ir gandrīz 105 kilometru garumā. Izveidē dalību ņēmuši 150 mākslinieki.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. februārī, 2013. Autors: ARTme.
Google jauns ofiss, kādā no Telavivas augstceltnēm. Kā redzam līdzekļu pietiek lai īstenotu vispārdrošākos interjera risinājumus. Spiežam vien bildes līdz beigām, lai saprastu par ko es runāju. Ofiss aizņem septiņus stāvus un ir 7900 m² liels.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. februārī, 2013. Autors: ARTme.
BlackBerry atrāda jauno Z10 modeli.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. janvārī, 2013. Autors: ARTme.
Krievijas autorūpniecības brīnumi turpina pārsteigt jeb vairs nespēj pārsteigt. TagAz Aquila četrdurvju kupeja pēc viņu vārdiem ir tiešais konkurents Porsche Panamera, kuras interjerā Jūs varbūt neatradīsiet nevienu neapstrādātu plastmasas gabaliņu. Auto aprīkots ar 1,6 litru dzinēju, kas attīsta 107 zirgspēkus - nu īsts sportkars. Arī cena atbilstoši augsta 7387 lati.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. janvārī, 2013. Autors: ARTme.
Amerikāņu fotogrāfs Bill Durgin dzīvo Ņujorkā un strādā pie erotiski abstrakta foto projekta. Ķermeņi atveidoti abstraktā veida.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. janvārī, 2013. Autors: ARTme.
Apavu veikals Clae ticis pie interesanta no paletēm veidota dizaina.Ko izstrādājusi dizaina studija Modelina. Paletes izmantotas gan telpas apdarei, gan ekspozīciju izvietošanai.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. janvārī, 2013. Autors: ARTme.
ASV 1953. gadā izmēģinātais atomlielgabals.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. janvārī, 2013. Autors: ARTme.
Hankook konkursā izrāda nākotnes riepu konceptus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. janvārī, 2013. Autors: ARTme.
Dzīvojamā māja atrodas Krievijā un izrādās ir ieturēta modernā padomju savienības stilā. Es gan nezinu, kas tas īsti par stilu!Bet fasāde ir interesanti veidota no dažādos virzienos izkārtotiem dēļiem. Precīzāk šo krievu arhitektūru varētu izprast kā modernu stilu ar padomju laiku materiāliem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. decembrī, 2012. Autors: ARTme.
Katru dienu pa junam viedtelefonam no katra konkurējošā uzņēmuma.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. decembrī, 2012. Autors: ARTme.
Kāds Nīderlandietis John Huibers bijis tik aizraut ar ideju par Noasa šķirstu un pasaules galu, ka radījis to pats saviem spēkiem. 20 gadi, 1 miljons eiro un ir precīza kopija Bībele rakstītajam. 130 metrus garš, 29 metrus plats un 23 metrus augsts ir šķirsts ar kuru glābties no plūdiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. decembrī, 2012. Autors: ARTme.
Kā zinām Forgiato ir auto vieglmetāla disku sektorā zināms brends.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2012. Autors: ARTme.
Čīlē uzcelts 1 miljardu vērts debesskrāpis, kas spēj izturēt zemestrīces. Tas ir 70 stāvus augsts un ir uz pusi īsāks nekā Dubajas Burj Khalifa. Vienīgā problēma ir tā, ka cilvēki ir nemierā ar ēkas radītajiem sastrēgumiem, jo tā spēs uzņemt lielu daudzumu cilvēku, kas pārvietosies nelielā attālumā radot haosu.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3